Zakończenie prac nad ramowym opisem merytorycznych stanowisk pracowników biblioteki Wydziałowej

Uprzejmie informujemy, iż zostały zakończone prace nad opracowaniem ramowych zakresów zadań, odpowiedzialności i uprawnień na stanowisku:

1. pracownik biblioteki wydziałowej,
  2. pracownik ds. informacji naukowej,
  3. kierownik biblioteki wydziałowej.

Wersje dokumentów w formacie pdf. znajdują się w sekcji serwisu: dokumenty do pobrania.

Zespół ds. Systemu Zarządzania Jakością w Administracji służy Państwu pomocą w dostosowaniu ramowych dokumentów do Państwa potrzeb. Uprzejmie prosimy jednostki zainteresowane współpracą z Zespołem ds. SZJA o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: k.sala@ca.pw.edu.pl, wraz ze wskazaniem osób (maks. 2) współuczestniczących z Państwa strony w pracach. Udział osób z jednostek uczestniczących w pracach nad dostosowaniem ramowych dokumentów może być finansowany ze środków zadania 12 Programu Rozwojowego PW.