Pracownicy
Komendant
mgr Stanisław Prosiński
Gmach CZIiTT
ul. Rektorska 4, p. 0.17
tel. wew.: (22) 234 + wew: 6000
tel. miejski: 22 628 61 77
e-mail: Stanislaw.Prosinski@pw.edu.pl
Zastępca Komendanta
mgr Jacek Laska
Gmach CZIiTT
ul. Rektorska 4, p. 0.16
tel. wew.: (22) 234 + wew: 6000
tel. miejski: 22 628 61 77
e-mail: Jacek.Laska@pw.edu.pl
mgr Jarosław Majczak
Gmach CZIiTT
ul. Rektorska 4, p. 0.16
tel. wew.: (22) 234 + wew: 6000
tel. miejski: 22 628 61 77
e-mail: Jaroslaw.Majczak@pw.edu.pl
Kierownik sekcji administracyjnej i zabezpieczenia technicznego
mgr Kinga Posiadała
Gmach CZIiTT
ul. Rektorska 4, p. 0.15
tel. wew.: (22) 234 + wew: 6000
tel. miejski: 22 234 60 00
e-mail: Kinga.Posiadala@pw.edu.pl
Specjalista ds. technicznych
mgr Paweł Domański
Gmach CZIiTT
ul. Rektorska 4, p. 0.15
tel. wew.: (22) 234 + wew: 6000
tel. miejski: 22 234 60 00
e-mail: Pawel.Domanski2@pw.edu.pl
Kierownik sekcji obsługi parkingów i kontroli pojazdów
mgr Piotr Gąsiorowski
Gmach CZIiTT
ul. Rektorska 4, p. 0.14
tel. wew.: (22) 234 + wew: 6000
tel. miejski: 22 234 60 00
e-mail: Piotr.Gasiorowski@pw.edu.pl
Specjalista ds. administracyjnych
mgr Maciej Andruchów
st. inspektor
Gmach Główny
Pl. Politechniki 1, p. 46
tel. wew.: (22) 234 + wew: 6666, 6385
tel. miejski: 22 621 45 36
Całodobowe Centrum Kierowania
Gmach Główny
Pl. Politechniki 1, p. 46
tel. wew.: (22) 234 + wew: 6666, 6385
tel. miejski: 22 621 56 36
e-mail: sta.cck@pw.edu.pl
Paweł Traczyk
Kierownik sekcji ochrony nr 1
Andrzej Nowicki
Kierownika sekcji ochrony nr 2
Ryszard Woźniak
Kierownik sekcji ochrony nr 3
Mieczysław Siwic
Kierownik sekcji ochrony nr 4
Jacek Wolder
Kierownik sekcji ochrony nr 5
Pracownicy Straży Akademickiej
Gmach Główny
Pl. Politechniki 1, p. 46
tel. wew.: (22) 234 + wew: 6666, 6385
tel. miejski: 22 621 56 36
Grzegorz Bednarczyk
St. inspektor
Ewa Bireta
st. inspektor
Dariusz Bonisławski
St. inspektor
Kazimierz Brewczyński
Inspektor
Artur Buta
st. inspektor
Robert Cacko
St. inspektor
Hubert Dąbrowski
Jerzy Dąbrowski
Inspektor
Marek Dąbrowski
St. inspektor
Paweł Danaj
Marek Dobrzyński
St. inspektor
Sławomir Elgas
St. inspektor
Grzegorz Gąsior
St, inspektor
Wiesław Grenda
St. inspektor
Marek Grzejda
St. inspektor
Tomasz Grzejda
St. inspektor
Damian Głodkowski
Krzysztof Iciński
Tomasz Jagiełło
St. inspektor
mgr Kamil Klimaszewski
St. inspektor
Jan Kozłowski
St. inspektor
Krzysztof Krassowski
St. inspektor
Andrzej Lindebny
St. inspektor
Paweł Lubieniecki
st. inspektor
Grzegorz Maksymowicz
Mariusz Misior
St. inspektor
mgr Dariusz Nadolski
St. inspektor
Adam Odziomek
St. inspektor
Maciej Ogonowski
Andrzej Olczak
Inspektor
Radosław Osiński
Inspektor
Barbara Owczarczyk
Dariusz Paszkowski
St. inspektor
Marek Pałubiński
st. inspektor
Damian Piekarczyk
st. inspektor - przeniesienie
Michał Piwek
st. inspektor
Waldemar Popis
St. inspektor
Jacek Pruszczyk
St. inspektor
Janusz Ptaszek
st. inspektor
Dariusz Ptaszyński
St. inspektor
Ireneusz Raćko
St. inspektor
Mirosław Radwański
starszy inspektor
Bogdan Rosłaniec
St. inspektor
Sławomir Rowicki
Inspektor
Robert Rydzewski
St. inspektor
lic. Rafał Staniak
Starszy inspektor
Bronisław Stemplewski
St. inspektor
Krzysztof Strąk
st. inspektor
Jacek Szczepański
St. inspektor
Maciej Tarnowski
St. inspektor
Emil Tryc
st. inspektor
Dariusz Waśkiewicz
St. inspektor
Marcin Wendkowski
St. inspektor
Cezary Wieczorek
St. inspektor
Jacek Wójcik
st. inspektor